O nas

Woodandsteel.pl - sklep z lampami

Kim jesteśmy?


W woodandsteel.pl dokładamy wszelkich starań, aby każdy znalazł dla siebie wyjątkowe produkty – odpowiednio dobrane do mieszkania, preferencji estetycznych i stylu życia.

Wiemy, jak ważne jest urządzenie otoczenia w harmonii z jego mieszkańcami. Dlatego do naszej oferty wybieramy jedynie sprawdzone marki polskich producentów mebli i oświetlenia. W rezultacie otrzymujesz produkty o nowoczesnym designie i rzemieślniczym kunszcie. Wiele z nich możesz spersonalizować, co sprawia, że są niepowtarzalne.

O jakości wyselekcjonowanych marek świadczy liczne grono zadowolonych Klientów naszego sklepu, które sukcesywnie powiększa się od 2017 r.

Krzysztof Kmita, właściciel woodandsteel.pl

Nasza historia


Początki woodandsteel.pl miały miejsce w 2015 roku, kiedy urządzając pierwsze własne, wymarzone mieszkanie rozkwitła w nas miłość do pięknych przedmiotów stanowiących wyposażenie wnętrz. Firma powstała z potrzeby kreowania własnej wartości, którą były dębowe stoły i stoliki w stylu loftowym wytwarzane na indywidualne zamówienie. 

Po dwóch latach tworzenia projektów modeli mebli, studiowania technologii produkcji i budowania sklepu internetowego nasze dziecko ujrzało światło dzienne. Propozycja mebli industrialnych spotkała się zainteresowanie i pozytywnym odbiorem Klientów.

Po wielu udanych realizacjach postanowiliśmy zaproponować naszym Klientom bogatą ofertę oświetlenia pochodzącą od sprawdzonych polskich dostawców, które na dzień dzisiejszy stanowi nasz główny obszar zainteresowania i rozwoju. Jesteśmy przekonani o tym, że dobrze dobrane oświetlenie mieszkania, czy domu, korzystnie wpływa na komfort życia i nastrój mieszkańców.

Mniej znaczy więcej


Wierzymy w moc prostoty. W przedmioty bez zbędnych funkcji i skomplikowanych form. Skupiamy się w 100% na dostarczaniu produktów, które nasi Klienci potrzebują i polubią.

Selekcjonujemy marki oświetlenia i mebli, które gwarantują długoterminowe zadowolenie. Oferujemy produkty trwałe, o ponadczasowym designie odpornym na chwilowe mody.

Partnerstwo


W życiu prywatnym cenimy sobie otwartość na potrzeby drugiej osoby i  przyjacielskie podejście. Te wartości staramy się przekładać na codzienną obsługę naszych Klientów, aby każdy z nich czuł się swobodnie w kontakcie z nami. W razie wątpliwości, czy pytań, chętnie pomagamy i doradzamy w wyborze optymalnych rozwiązań.

Opinie klientów

woodandsteel.pl
73 opinie
niezależnie zweryfikowany
ocena 4.89 / 5

Wyjątkowość


W dużej mierze oferowane przez nas lampy są produkowane ręcznie. Gwarantuje to najwyższą jakość detali, możliwość personalizacji kolorów, materiałów, kabli i wiele więcej. Masz wtedy pewność, że Twoja lampa jest niepowtarzalna i stworzona specjalnie dla Ciebie.

Lampy betonowe produkowane w Polsce

Odpowiedzialność


Znaczącą większość dostępnych w sklepie produktów jest wytwarzana przez polskich przedsiębiorców tworzących miejsca pracy. Skrócenie ścieżki dostawy bezpośrednio z fabryki do Klienta pozwala nam zachować atrakcyjne ceny, a także minimalizować wpływ transportu na środowisko, w którym żyjemy.

Zobacz produkty


Pozostańmy w kontakcie