Kim jesteśmy?

Wood&Steel to 100% polska marka bazująca na rodzimych surowcach oraz lokalnych doświadczonych rzemieślnikach. Ręczne wykonanie każdego mebla pozwala nam zadbać o właściwe wykończenie najmniejszego detalu stanowiącego o jakości finalnego produktu. Uciekamy przed masowością stawiając nacisk na niezależność i minimalistyczną estetykę.

W codziennym życiu szukamy i doceniamy piękne przedmioty. Pragniemy dostarczać naszym odbiorcom oryginalne, solidne  i proste w formie meble, które po prostu “cieszą oko”. Stawiamy na ciepłą i otwartą komunikację. 

Uzupełniając naszą ofertę wyszukujemy i promujemy najlepszych polskich producentów oświetlenia i innych dodatków do wnętrz tworząc miejsce inspiracji dla Ciebie.

Kto.

Krzysztof Kmita

Z zawodu konstruktor, więc w W&S pilnuje, aby blaty miały solidne podstawy. Szkicuje, planuje i dogląda produkcji dbając o szczegóły. W technologiach tych nowszych, jak i z ubiegłego stulecia czuje się jak ryba w wodzie. Namiętnie chłonie wiedzę, starając się przy tym wieść proste życie. W wolnym czasie wietrzy głowę przemierzając krakowskie ścieżki biegowe zasłuchany się w ulubione podcasty.

kk_portret

Wartości.

NATURA
HARMONIA
MINIMALIZM
ESTETYKA
UŻYTECZNOŚĆ
OTWARTOŚĆ
WITALNOŚĆ
RELACJE

Kontakt.

Godziny pracy:

poniedziałek – piątek 9.00-17.00

Telefon Krzysztof:

+48 795 014 831

Wolisz napisać bezpośredniego maila?

[email protected]

Social media:

Co robimy?

[icon_box icon=”basic-pencil-ruler” title=”Meble na wymiar”]Chcesz zrealizować swój pomysł?
Masz nietypowe potrzeby?[/icon_box]
[icon_box icon=”basic-signs” title=”Doradzamy”]Dobierzemy  optymalny mebel spełniający Twoje oczekiwania.[/icon_box]
[icon_box icon=”basic-lightbulb” title=”Projektujemy”]Tworzymy autorskie koncepcje i wdrażamy je do ręcznej produkcji.[/icon_box]
[icon_box icon=”arrows-square-check” title=”Dostarczamy”]Przywiązujemy wagę do przyjaznej relacji oraz terminowości realizacji zleceń.[/icon_box]